info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Dermedic NormAcne Preventi Micellar Water

Çmimi:

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve.
I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione.
200 ml

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: DERMED028V
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml, 200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Largon në mënyrë efektive make up-in dhe të gjitha papastërtitë e tjera, duke e lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.
Efekt anti inflamator.
Redukton sekretimin e sebumit.

Nuk irriton sytë.
I përshatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione.
Hipoalergjik.

Aplikohet në lëkurë të thatë nëpërmjet një pambuku.
Nuk shpëlahet me ujë.

Përbërësit aktivë: Thermal Water, Rosmarine Extract, Glycerine

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.