info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Normacne Acne Spot Treatment

Çmimi:1,450.00 L 1,015.00 L -30%

Krem për trajtimin e akneve aktive në lëkurat me tendencë akneike.
15 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED032
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Efekt antibakterial. Qetëson inflamacionet dhe rigjeneron epidermën.
Redukton madhësinë dhe numrin e akneve që pas aplikimit të parë.

Përshpejton shërimin e lezioneve të shkaktuara nga aknet.
Pastron poret e bllokuara & rregullon sekretimin e sebumit.
Rikthen ekuilibrin e mikrobiomës epidermale.

Jo-komedogjen.
Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë disa herë në ditë, vetëm në zonat e prekura nga aknet.
Mos e përdorni gjatë ekspozimit në diell.

Përbërësit aktivë: Salicylic acid, Hydrogen peroxide, lactobionic acid, D-Panthenol

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.