info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Melumin Brightening Micellar Emulsion

Çmimi:2,600.00 L 1,820.00 L -30%

Përkujdesje pastruese dhe trajtuese me efekt zbardhues, e përshtatshme për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED015
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Pastron butësisht dhe heq make up-in nga fytyra dhe sytë.
Zbeh njollat e errëta në lëkurat me tendencë hiperpigmentimi dhe parandalon formimin e njollave të reja.

Testuar oftalmologjikisht dhe dermatologjikisht.

Pa ujë: Aplikoni një sasi të vogël emulsioni në një disketë pambuku dhe pastroni fytyrën, qafën dhe dekoltenë me kujdes me lëvizje të ngadalta.
Largoni make up-in nga sytë me lëvizje vertikale. Më pas shpëlajeni fytyrën me ujë.

Me ujë: Aplikoni një sasi të vogël emulsioni në lëkurën e thatë të fytyrës dhe rreth syve.
Masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore derisa të largohet i gjithë make up-i, papastërtitë dhe sebumi.
Më pas shpëlajeni fytyrën me ujë.

Përbërësit aktivë: MeluminTM Tristage complex (Arbutin, Lightderm, Vitamin C, Niacinamide), Lactobionic acid, Glycerin, D-Panthenol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.