info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Hydrain 3 Ultra-Hydrating Cream-Gel

Çmimi:3,750.00 L 2,625.00 L -30%

Krem-xhel hidratues, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED007
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

,

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Siguron hidratim intensiv, të thellë, i cili zgjat deri në 48 orë.
Forcon dhe rigjeneron lëkurën.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure që ka nevojw për hidratim të thellë.
Teksturë e lehtë xhel-kremi.
Nuk bllokon poret.
Hipoalergjik.

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe zonën e dekoltesë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Përbërësit aktivë: Thermal water, Hyaluronic acid, AqualareTM, Urea-UREA, Glycerine, Dub Diol, Betaine, Phytosqualan – Squalane, Vitamin E

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.