info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Hydrain 3 Regenerating Anti-Wrinkle Night Cream

Çmimi:3,750.00 L 2,625.00 L -30%

Krem nate rigjenerues me efekt anti-rrudhë.
55 g

Stock: S’ka stok

SKU: DERMED008

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulimi

Masa

55 g

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Redukton rrudhat duke përmirësuar qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.
Stimulon sintezën e elastinës dhe kolagjenit të tipit I dhe IV.

Efekt rigjenerues dhe ushqyes.
Përmirëson gjendjen e lëkurës duke parandaluar dehidramitimin e saj.
Hipoalergjik.

Aplikojeni kremin në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe zonën e dekoltesë.

Përbërësit aktivë: Thermal water, Hyaluronic acid, Argan oil, Lipomoist, Shea butter, Unsaturated fatty acids: Omega 3, Omega 6, Omega 9, Vitamin E

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.