info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Baby Linum Emollient Ultra Rich Butter

Çmimi:2,000.00 L 1,400.00 L -30%

Gjalpë ushqyes për trupin & fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
225 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED073
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

225 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Ushqen dhe forcon lëkurën delikate të foshnjës.
Ripërtërin barrierën lipidike dhe përmirëson funksionin e saj mbrojtës.

Minimizon 6 simptoma të lëkurës me dermatit atopik kronik, përfshirë pruritin.
Ul inflamacionin.
Minimizon simptomat e lëkurës së thatë dhe AZS dhe rrezikun e përsëritjes.
E testuar klinikisht.

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe lëreni të përthithet. I përshtatshëm edhe për duart & fytyrën.

Përbërësit aktivë: Cicalinum TM, Shea Butter. Cocao oil, SuperHartalon, Witamina E, Glicerin

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.