info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Baby Linum Emollient Body Lotion

Çmimi:1,860.00 L 1,302.00 L -30%

Qumësht hidratues për trupin, për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: DERMED041

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Zbut dhe hidraton thellësisht lëkurën.
Përshpejton rigjenerimin e indeve të dëmtuara.

I siguron lëkurës ndjesi komforti duke përmirësuar elasticitetin e saj.
Hipoalergjik.

Aplikojeni në të gjithë trupin, duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

Përbërësit aktivë: Flaxseed oil containing unsaturated fatty acids: Omega 3, Omega 6, Omega 9, Allantoin, D-Panthenol, Glycerine, Shea butter, Vitamin E, Barley extract, Argan oil

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.