info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curasept Trattamento Astrigente Gel Toothpaste

Çmimi:840.00 L 672.00 L -20%

Pastë dhëmbësh me veprim astrigjent
75 ml

Stock: Ka stok

SKU: CURAS040
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Suitable For

Pastë dhëmbësh që përmban klorheksidinë dhe ekstraktet e bimës Hammamelis Virginiana (lajthi) dhe ka për qëllim të mbajë në gjendje normale mishrat e dhëmbëve.

Është e përshtatshme për t’u përdorur në rastet e:
– mishrave të dhëmbëve tepër të ndjeshëm dhe që gjakosen lehtësisht;
– irritimeve të membranës së mukozës së gojës;
– irritimeve të gjuhës;
– irritimeve nga ushqimet tepër pikante.

Nuk lejon formimin e pllakave bakteriale.
Përmban xilitol.
Nuk përmban SLS.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.