info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curasept Biosmalto Caries Protection Mouthwash

Çmimi:1,000.00 L 800.00 L -20%

Shpëlarës për gojën që parandalon formimin dhe mbron nga kariesi
300 ml

Stock: Ka stok

SKU: CURAS021
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

300 ml

Suitable For

Shpëlarës për gojën që parandalon formimin e kariesit dhe pllakave bakteriale.
Ndihmon në rimineralizimin dhe rindërtimin e smaltit dhe dentinës, të dëmtuara nga refluksi, substancat acide apo abrazioni.

Përmban 250 ppm fluor.
Nuk përmban alkool.
Nuk përmban SLS.

Rekomandohet të bëhet shpëlarje e gojës me 15 ml solucion dy herë në ditë.
Nuk duhet të gëlltitet.