info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curasept Biosmalto Adult Toothpaste

Çmimi:650.00 L 520.00 L -20%

Pastë dhëmbësh për të rritur
75 ml

Stock: Ka stok

SKU: CURAS020
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Suitable For

Pastë dhëmbësh për të rritur.
Parandalon formimin e kariesit dhe pllakave bakteriale.
Mbron, riparon dhe rimineralizon smaltin e dhëmbëve.
Parandalon dëmtimin e dhëmbëve nga substanca acide.
Përmban fluorur hidroksiapatite dhe kompleksin Bio-Active.
Kitosani i pranishëm në këtë formulim ka veti të parandalojë formimin e pllakëzave bakteriale.
Pa alkool.
Pa SLS.

Rekomandohet të bëhet larje e dhëmbëve me pastën Biosmalto 2 herë në ditë, çdo ditë.