info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curasept ADS 020 Rigenerating Mouthwash

Çmimi:1,160.00 L 928.00 L -20%

Shpëlarës për gojën me veprim anti-bakterial & rigjenerues
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: CURAS015
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Suitable For

Shpëlarës për gojën me efekt anti-bakterial dhe rigjenerues i mukozës orale.
Krijon një shtresë veshëse e cila mbron, hidraton dhe rigjeneron mukozën dhe mishrat e dhëmbëve.

Përmban:
-klorheksidinë, me veti anti-bakteriale;
-acid hialuronik, që hidraton mukozën orale dhe përshpejton rigjenerimin e saj;
-sistemin ADS, parandalon formimin e njollave të errëta në dhëmbë.

Nuk përmban alkool.

Rekomandohet të përdoret 2 herë në ditë, pas larjes së dhëmbëve, për 15 ditë.
Bëhet shpëlarje e gojës me një sasi prej 10ml solucion.
Nuk duhet të gëlltitet.
Për të paktën 30 minuta pas përdorimit mos konsumoni kafe, çaj ose verë të kuqe.