info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox Ultra Soft Toothbrush 5460 Love

Çmimi:1,260.00 L 1,008.00 L -20%

Furçë dhëmbësh ultra e butë me dizajn specifik
Paketim x 2 furça

Stock: S’ka stok

SKU: CURA053
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

2 furça

Suitable For

Furçë ultra e butë me një dizajn specifik, me një larmishmëri dhe kombinim ngjyrash, që pastron plotësisht dhëmbët tuaj.
Nuk dëmton mishrat dhe veshjen e dhëmbëve.

Përbëhet nga 5460 fije me funde të rrumbullakëta dhe të grupuara në mënyrë të tillë, që të krijojnë një sipërfaqe të njëtrajtshme dhe efikase në pastrimin e dhëmbëve.
Materiali i përdorur për krijimin e fijeve është Curen-i, që në dallim nga najlonin absorbon 6 herë më pak ujë, duke ruajtur formën e fijeve për një kohë më të gjatë.

Pastrim i plotë, delikatesë dhe lehtësi në përdorim është gjithçka që furça Curaprox iu ofron.
Paketim x 2 furça.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.