info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox Implant and Braces Floss DF845

Çmimi:1,400.00 L 1,120.00 L -20%

Fill dentar i përshtatshëm dhe për persona që kanë aparatura dentare

Stock: S’ka stok

SKU: CURA032
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Suitable For

Fill dentar i përbërë nga fije me pjesë fundore të holla dhe një pjesë qëndrore më e trashë.
Ky ndërtim i fijes është i domosdoshëm për pastrimin e hapësirës ndërmjet dhëmbëve nga njëra anë dhe pastrimin e hapësirave mes implanteve dentare, urave apo telave nga ana tjetër.

Prania e telave, implanteve apo aparaturave të tjera dentare është një sfidë më vete.
Për këtë arsye duhet të zgjidhen produkte specifike që janë jo vetëm efikase në pastrim, por dhe të thjeshta në përdorim.
Filli dentar Curaprox 845 i plotëson këto kushte.
Ai është gjithashtu rezistent ndaj pështymës.

Paketim përmban 50 fije me gjatësi 25 cm secila.

Përdoret pas larjes së dhëmbëve ose pas ngrënies së ushqimit, për të larguar mbetjet ushqimore.