info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox Enzycal ZERO Toothpaste

Çmimi:950.00 L 760.00 L -20%

Pastë dhëmbësh Enzycal ZERO

Stock: Ka stok

SKU: CURA025
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Suitable For

Pastë dhëmbësh që nuk përmban fluor dhe as vaj esencial të mentes.
E përshtatshme për t’u përdorur gjatë terapive homeopatike.
Përmban enzima që rrisin efektin mbrojtës të pështymës dhe parandalojnë dëmtimin e kariesit.
Ka një RDA = 60 (veprim abraziv i moderuar).