info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox Enzycal 1450ppm Toothpaste

Çmimi:950.00 L 760.00 L -20%

Pastë dhëmbësh Enzycal 1450
75 ml

Stock: Ka stok

SKU: CURA021
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Suitable For

Pastë dhëmbësh për të rritur dhe fëmijë mbi 12 vjeç.

Përmban sasi të lartë të fluorurit të natriumit: 1450ppm.
Kombinimi i fluorurit të natriumit me lactoperoxydazat mbron dhëmbët nga kariesi.
Lactoperoxidazat ndikojnë pozitivisht në veprimin anti-bakterial, anti-viral dhe anti-mykotit të përshtymës.

Mbron mukozën orale nga irritimet dhe lufton ulçeracionet e gojës.
Le një ndjesi freskie në gojë.