info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Clinicum Prosta Clinic

Çmimi:2,469.90 L

Suplement ushqimor për rrugët urinare dhe prostatën
Paketim x 30 tableta

Stock: S’ka stok

SKU: 4497880
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta

Suitable For

Suplement ushqimor me bazë bimore, i formuluar posaçërisht për mirë-funksionimin e rrugëve urinare dhe prostatës.
Përmban:
-ekstraktet e bimës Serenoa Repens, që nxit drenimin e lëngjeve trupore dhe përmirëson funksionin e rrugëve urinare;
-ekstraktet e mëllagës, me efekt qëtësues dhe zbutës;
-ekstraktet e hithrës, që ndihmojnë në funksionimin normal të prostatës, pasi mendohet se reduktojnë hipertrofinë e saj.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nuk duhet të përdoret nga femrat dhe meshkuj në periudhë prepuberteti.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Rekomandohet të konsumohet një tabletë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

serenoa, malva, ortica

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.