info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Clinicum Disinfettante Multiuso

Çmimi:350.00 L

Dezinfektant me bazë alkoolike për ambjentin
750 ml

Stock: S’ka stok

SKU: 4497146
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

750 ml

Dezinfektant specifik për sipërfaqet, që krahas pastrimit kërkojnë dhe dezinfektim.
Vepron kundër baktereve gram+, gram-, myqeve dhe viruseve.
Heq yndyrnat dhe papastërtitë e tjera.
Përdoret në kuzhinë, në bare, restorante, makina, ambjente të jashtme etj.
I sigurt dhe efikas.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të shmanget kontakti me sytë.

Alcool Etilico, Alcool Isopropilico, Ipoclorito di Sodio, Cloruro di Sodio, Idrossido di Sodio, EDTA, Perossido di Idrogeno, Acqua Deionizzata, Colorante, Profumo.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.