info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Clinicum Derma Gel

Çmimi:550.00 L

Xhel dezinfektues për duart me veprim të trefishtë
500 ml

Stock: S’ka stok

SKU: 4497143
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Suitable For

Xhel me veti antiseptike dhe anti-bakteriale. Ka veprim të shpejtë.
Eleminon rreth 99% të baktereve dhe viruseve.
Ideal për lëkurën sensitive.
I testuar dermatologjikisht.

Përdoret pa ujë.
Te evitohet kontakti me sytë.
Të mbahet larg burimeve të nxehtësisë.
Vetëm për përdorim të jashtëm.

alcool etilico, H2O2, glicerina, carbomer, vitamina C, vitamina E, trietanolamina, acqua deionizzata, profumo, pantenolo

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.