info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Clinicum Derma Gel

Çmimi:250.00 L

Xhel dezinfektues për duart me veprim të trefishtë
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: 4497145
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Suitable For

Xhel me veti antiseptike dhe anti-bakteriale. Ka veprim të shpejtë.
Eleminon rreth 99% të baktereve dhe viruseve.
Ideale për lëkurën sensitive.
I testuar dermatologjikisht.

Përdoret pa ujë.
Te evitohet kontakti me sytë.
Të mbahet larg burimeve të nxehtësisë.
Vetëm për përdorim të jashtëm.