info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Clinicum Antibatterico Family Pack

Çmimi:250.00 L

Letra të lagura anti-bakteriale
Paketim x 63 letra të lagura

Stock: Ka stok

SKU: 4497882
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

63 letra të lagura

Suitable For

Letra të lagura anti-bakteriale. Largojnë mikrobet dhe bakteret.
Përdoren për duart, për pajisjet e zyrës, për makinën etj.
Paketim familjar.

Përmbajnë ujë të purifikuar, pudër dhe aloe vera.
Të freskëta, delikate dhe të sigurta.
Produkt i testuar dermatologjikisht.

aqua deionizzata, stearato di glicerile, fenossietanolo, ceteareth-20, glicerina, benzoato di sodio, polisorbato-20, cetostearil, acido deiroacetico, cetearil isononoato, cocamidopropilbetaina, ceteareth-12, peg-7 glicerilcocoato, cetilpalmitato, edta, acido citrico, vitamina E, fragranza

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.