info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Chicco Fast Flow Breast Pump

Çmimi:1,250.00 L

Pompë gjiri manuale

Stock: Ka stok

SKU: CHI513
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Material

Specific For

Suitable For

Pompa e gjirit manuale Chicco ju ofron siguri maksimale gjatë periudhës delikate të ushqyerjes me gji.
Kjo pompë gjiri ndihmon në nxjerrjen e qumështit, duke stimuluar kështu laktacionin dhe parandalon formimin e inflamacionit të gjirit.

E lehtë dhe e shpejtë për t’u përdorur, nuk do të shpenzoni shumë kohë për ta montuar dhe pastruar atë.
Për komoditetin tuaj dhe për të stimuluar gjëndrat e qumështit, kjo pompë gjiri është pajisur me një kokë të butë silikoni e cila nuk dëmton gjirin e nënës.
Lehtë për t’u përdorur, e dobishme për të eliminuar qumështin e mbetur që foshnja nuk e ka thithur gjatë ushqyerjes me gji.