[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Ofertë!

Cerave Moisturizing Cream Set

Çmimi:1,360.00 L2,125.00 L

Me blerjen e kremit hidratues specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë, përfitohet falas larësi në trajtë miniprodukti.

Spastroje


SKU: CER032V
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

177 ml, 340 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Cerave Moisturizing Cream: Krem hidratues për lëkurën e ndjeshme dhe të thatë, formuluar me 3 ceramide natyrale dhe acid hialuronik.
Rigjeneron barrierën mbrojtëse të lëkurës.

I përshtatshëm për t’u përdorur në lëkurën me tendencë ekzematike.
Teknologjia MVE bën të mundur që ceramidet të kenë një shpërndarje efikase brenda barrierës së lëkurës dhe të lëshohen ngadalë me kalimin e kohës.
Formulim i plotë kremi i cili ruan hidratimin afatgjatë për 24 orë.

Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.
Hipoalergjik.

Cerave Hydrating Cleanser: Formuluar specifikisht për të pastruar lëkurën normale dhe të thatë, pa shkaktuar tharje apo tërheqje.

Acidi hialuronik i cili hidraton lëkurën dhe 3 ceramidet thelbësore, veprojnë së bashku për të ruajtur hidratimin e lëkurës dhe për të ndihmuar në rivendosjen e barrierës mbrojtëse.
Teknologjia MVE bën të mundur që ceramidet të kenë një shpërndarje efikase brenda barrierës së lëkurës dhe të lëshohen ngadalë me kalimin e kohës.

Delikat me lëkurën.
Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.
Aprovuar nga Shoqata Kombëtare e Ekzemës.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur paraprakisht larësin në mëngjes dhe në mbrëmje dhe më pas aplikoni kremin hidratues.

Përbërësit

Cerave Moisturizing Cream Ingredients:
Aqua / Water / Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Petrolatum, Potassium Phosphate, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Carbomer, Dimethicone, Behentrimonium Methosulfate, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Dipotassium Phosphate, Tocopherol, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin.

Cerave Hydrating Cleanser Ingredients:
Aqua / Water / Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Peg-40 Stearate, Stearyl Alcohol, Potassium Phosphate, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Carbomer, Glyceryl Stearate, Behentrimonium Methosulfate, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Dipotassium Phosphate, Tocopherol, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin