[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Caudalie Vinoperfect Soin Éclaircissant Regard

Çmimi:4,500.00 L 4,050.00 L -10%

Përkujdesje trajtuese për sytë e cila korrigjon të gjitha llojet e rrathëve të errët.
15 ml

Stock: Ka stok

SKU: CAUD124
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Përkujdesje trajtuese e cila korrigjon të gjitha llojet e rrathëve të errët, si ato vaskulare (rrathët e errët blu ose vjollcë) dhe ato të pigmentuara (rrathët e errët kaf ose të zinj). Me një aplikim të vetëm, hidraton dhe ndihmon në shkëlqimin e konturit të syve falë aplikatorit me efekt freskues prej qeramike.

Viniferina : Një përbërës i patentuar i Caudalie i cili siguron veprim të jashtëzakonshëm kundër njollave të errëta, 62 herë më efektiv se vitamina C.

Niacinamide: E njohur  si vitamina B3,  qetëson lëkurën.

Kafeina: Me veprim antioksidues, kundër rrathëve të errët, kundër qeskave. Kafeina e përdorur është 100% me borigjinë natyrale.

Teksturë fluide.

97% përbërës me origjinë natyrale.

Pa parfum.

Përdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes dhe në mbrëmje në konturin e syve duke përdorur aplikatorin freskues.

Për më shumë efektivitet, mbajeni kremin në frigorifer dhe aplikojeni përpara një eventi të rëndësishëm.
Mos harroni ta pastroni rregullisht aplikatorin.

Përbërësit

aqua/water/eau, butylene glycol, caprylic/capric triglyceride, coco-caprylate/caprate, caffeine, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, niacinamide, triheptanoin, hydrogenated vegetable oil, squalane, palmitoyl grapevine shoot extract, oleic acid, glyceryl caprylate, cetyl alcohol, potassium cetyl phosphate, carbomer, terminalia arjuna extract, xanthan gum, helianthus annuus (sunflower) seed oil, sodium dehydroacetate, tocopherol, sodium hydroxide, lecithin, sodium phytate.(379/001)