info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Caudalie Vinoclean Lotion Tonique Hydratante

Çmimi:2,367.00 L3,393.00 L

Tonik hidratues për të gjitha tipet e lëkurës.

  • 100 ml
  • 200 ml
  • 400 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml, 200 ml, 400 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Toniku hidratues largon çdo papastërti të fundit dhe grimcë të tualetit, duke ndihmuar në tonifikimin e lëkurës.
Ekstraktet qetësuese dhe hidratuese Vinolevure, të kombinuara me ujin e trëndafilit e lënë lëkurën të freskët, të pastër dhe bëjnë të mundur që produktet pasuese të përthithen më mirë.

Uji organik i trëndafilit: Largon shkëlqimin e tepërt dhe nxit shkëlqimin e lëkurës.
Vinolevure: Ekstrakt nga majaja e verës.

99% përbërës me origjinë natyrale.
Produkt vegan.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Pa alkool.

Aplikojeni tonikun me anë të një diskete pambuku në fytyrë dhe qafë. Pa shpëlarje.

AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, SACCHARIDE ISOMERATE, METHYLPROPANEDIOL, SODIUM BENZOATE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, PHENYLPROPANOL, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA- GLUCAN, SODIUM CITRATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.