info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Caudalie Radiance Illuminator Essentials

Çmimi:4,000.00 L

Set për përkujdesjen ndaj trupit dhe syve

100 ml, 50 ml, 5 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

, ,

Masa

5 ml, 100 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Trajtojeni veten  me setin Caudalie Radiance Illuminator Essentials.

Vaji i trupit është formuluar specifikisht për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës dhe për t’i dhënë asaj një shkëlqim të bukur të menjëhershëm.

Së bashku me xhelin e dushit dhe kremin për sytë Premier Cru plotësisht falas, kjo treshe është një domosdoshmëri për të mbajtur lëkurën të hidratuar dhe me shkëlqim.

Seti përmban: