info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Caudalie Parfum Divine

Çmimi:6,410.00 L 5,769.00 L -10%

Parfum me aromën e njëjtë të vajit Divine Oil.
50 ml

Stock: S’ka stok

SKU: CAUD068
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Formuluar me mjeshtëri, në bashkëpunim me parfumerin e njohur Jacques Cavallier.
Aroma e parfumit nga Caudalie është me të vërtetë po aq sensuale sa vaji Huile Divine.
Aroma e trëndafilit të Marokut kombinohet këndshëm me notat e qitros, piperit rozë, vaniljes dhe myshkut të bardhë.

Spërkatni parfumin mbi lëkurën tuaj nga një distancë prej disa centimetrash, duke u fokusuar në qafën dhe pjesën e brendshme të kyçeve të dorës.

Alcohol *, aqua (water), parfum (fragrance), ethylhexyl methoxycinnamate (octinoxate), ethylhexyl salicylate (Octisalate), butyl methoxydibenzoylmethane (avobenzone), benzyl salicylate, hydroxycitronellal, linalool, butylphenyl methylpropional, citronellol, alpha-ionone Isomethyl, geraniol, limonene, benzyl alcohol, eugenol, benzyl benzoate

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.