info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Caudalie La Solution Anti-Imperfections

Çmimi:4,720.00 L

Përkujdesje për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike.
Me blerjen e serumit, përfitohet dhuratë xheli larës dhe locioni, në formate promocionale.
30 ml, 30 ml, 50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

, ,

Masa

30 ml, 50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përkujdesje për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike.
Me blerjen e serumit, përfitohet dhuratë xheli larës dhe locioni në formate promocionale.

Seti përmban:
Caudalie Vinopure Blemish Control Salicylic Serum 30 ml
Caudalie Vinopure Purifying Gel Cleanser 30 ml
Caudalie Vinopure Purifying Toner 50 ml

Caudalie Vinopure Blemish Control Salicylic Serum
Serumi me acid salicilik redukton imperfeksionet, pastron dhe minimizon poret e dukshme.
Gjithashtu përmirëson dukshëm pamjen e lëkurës me tendencë akneike.
Acidi salicilik natyral: Përftuar nga një bimë medicinale e quajtur ëintergreen.
Polifenolet: Ekstrakte të farave të rrushit me veti antioksiduese duke bllokuar 100% të radikaleve të lira.
Niacinamidet-Përmirësojnë teksturën.

97% përbërës me origjinë natyrale
Jo komedogjenik
jo fotosensibël
I testuar dermatologjikisht

Caudalie Vinopure Purifying Gel Cleanser
Xhel delikat me lëkurën i cili pastron, minimizon poret dhe redukton sebumin e tepërt pa e tharë lëkurën, duke e lënë të pastër, të freskët dhe me shkëlqim.
Acidi salicilik natyral-Ekstraktuar nga një bimë medicinale e quajtur ëintergreen. Zhbllokon dhe shtrëngon poret.
Uji organik i rrushit: Hidratues dhe qetësues.

Pa sulfate, pa sapun, pa alkool. Pa aromë sintetike
99% përbërës me origjinë natyrale
Jo komedogjenik
jo fotosensibël
I testuar dermatologjikisht

Caudalie Vinopure Purifying Toner
Toniku Vinopure minimizon poret e dukshme, imperfeksionet dhe redukton sebumin e tepërt.
Vaj esencial livandoje
Acidi salicilik natyral: Përftuar nga një bimë medicinale e quajtur ëintergreen
Uji organik i rrushit: Hidratues dhe qetësues.
Toniku Vinopure përmban gjithashtu ujë trëndafili, i njohur për vetitë e tij në parandalimin e mbiprodhimit të sebumit.

99% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik.
Jo fotosensibël.
Produkt vegan.

Masazhoni Vinopure Purifying Gel Cleanser në lëkurën e lagur në mëngjes dhe mbrëmje, duke shmangur zonën e konturit të syve. Shpëlajeni me ujë.

Aplikoni Caudalie Vinopure Purifying Toner në mëngjes dhe në mbrëmje, në lëkurë të pastruar, me një disketë pambuku. Shmangni konturin e syve. Pa shpëlarje.

Aplikoni Vinopure Blemish Control Salicylic Serum në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të pastër.
Shmangni konturin e syve. Lëreni produktin të përthithet plotësisht përpara se të aplikoni kremin .
Nëse lëkura ndihet e thatë pas aplikimit, kufizoni përdorimin në një herë në ditë.

Caudalie Vinopure Blemish Control Salicylic Serum Ingredients: AQUA/WATER/EAU, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, ALCOHOL, NIACINAMIDE, BUTYLENE GLYCOL, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, XANTHAN GUM, SALICYLIC ACID, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, SODIUM HYDROXIDE, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, CITRAL, CYMBOPOGON CITRATUS LEAF OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL, CITRONELLOL, GERANIOL, SODIUM PHYTATE, LINALOOL, LAVANDULA HYBRIDA OIL, MELISSA OFFICINALIS LEAF OIL, LIMONENE.

Caudalie Vinopure Purifying Toner Ingredients: AQUA/WATER/EAU, ALCOHOL DENAT.*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, ARGININE, SALICYLIC ACID, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, CITRIC ACID, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL*, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL*, CITRAL, CYMBOPOGON CITRATUS LEAF OIL*, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL*, SODIUM BENZOATE, CITRONELLOL, SODIUM PHYTATE, GERANIOL, POTASSIUM SORBATE, LINALOOL, LAVANDULA HYBRIDA OIL*, MELISSA OFFICINALIS LEAF OIL*, LIMONENE.

Caudalie Vinopure Purifying Gel Cleanser Ingredients: AQUA/WATER/EAU, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SUCROSE COCOATE, ACACIA SENEGAL GUM, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, ALOE BARBADENSIS LEAF POWDER*, SALICYLIC ACID, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, SODIUM BENZOATE, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL*, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL*, CITRAL, CYMBOPOGON CITRATUS LEAF OIL*, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL*, CITRONELLOL, GERANIOL, POTASSIUM SORBATE, LINALOOL, LAVANDULA HYBRIDA OIL*, MELISSA OFFICINALIS LEAF OIL*

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.