info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Caudalie Eau de Beauté Limited Edition

Çmimi:2,040.00 L 1,836.00 L -10%

Formulim 100% natyral për kujdesin e lëkurës në format spraj.
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Produkti kult i Caudalie.
Formulim 100% natyral për kujdesin e lëkurës.
Rikthen shkëlqimin në lëkurë dhe minimizon poret e dukshme.

Rrushi jeshil: Hidraton dhe rrit shkëlqimin.
Vaj esencial mente.
Vaj esencial trëndafili.
Vaji esencial i rozmarinës: I pasur me flavonoide dhe acide fenolike.

I testuar dermatologjikisht.
Produkt vegan.

Tundeni përpara përdorimit, më pas spërkateni në fytyrë dhe dekolte duke shmangur zonën e syve.

Disa nga mënyrat se si mund të përdorni Beauty Elixir:
– Në mëngjes, si tonik.
– Pas aplikimit të fondatinës, si fiksues të make-up.
– Përdoret në çdo kohë të ditës, minimizon poret e dukshme dhe i jep lëkurës shkëlqim.
– I spërkatur në qafë, qetëson lëkurën dhe dhuron ndjesi freskie.
– Gjatë udhëtimeve me avion, mbron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.
– Pas stërvitjeve freskon dhe hidraton lëkurën.
– Mund të mbahet në frigorifer gjatë verës, duke u kthyer në një spraj freskues.
– Për meshkujt, pas rruajtjes.

AQUA/WATER/EAU, ALCOHOL, CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER WATER, PARFUM (FRAGRANCE), ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL, POTASSIUM ALUM, GLYCERIN, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, COMMIPHORA MYRRHA RESIN EXTRACT, STYRAX TONKINENSIS RESIN EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS (BALM MINT) LEAF OIL, CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER OIL, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT EXTRACT, TOCOPHEROL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, FARNESOL, LIMONENE, LINALOOL

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.