info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Caudalie Crème Beauté des Pieds

Çmimi:2,250.00 L 2,025.00 L -10%

Krem hidratues dhe qetësues për këmbët.
75 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Krem specifik për këmbët, i pasur me ekstrakte të hardhisë së kuqe.
Gjethet e kuqe të hardhisë përmbajnë tanine dhe flavonoide, të cilat ndihmojnë në aktivizimin e mikroqarkullimit, duke larguar ndjesinë e rëndesës në këmbë.

Vaji i farave të rrushit: 100% natyral, organik dhe i presuar në të ftohtë, me veti ushqyese dhe antioksidante.
Gjalpi shea : 100% natyral, organik i cili ushqen, rigjeneron dhe riparon lëkurën e thatë.
Ekstraktet e hardhisë së kuqe: Ndihmojnë në lehtësimin e ndjesisë së rëndesës në këmbë dhe lehtësojnë skuqjen e shkaktuar nga thatësia e lëkurës.

95% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Produkt vegan.

Aplikoni kremin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, në lëkurë të thatë.

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, BUTYLENE GLYCOL, HEXYLDECANOL, HEXYLDECYL LAURATE, SODIUM POLYACRYLATE, DIMETHICONE, POLYMETHYL METHACRYLATE, STEARALKONIUM HECTORITE, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, PROPYLENE CARBONATE, CITRIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, VITIS VINIFERA (GRAPE) LEAF EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, LINALOOL, SODIUM PHYTATE, TOCOPHEROL, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, ALCOHOL, SODIUM METABISULFITE, PARFUM (FRAGRANCE), GERANIOL.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.