info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Catalysis Spermotrend Capsules

Çmimi:11,500.00 L

Suplement ushqimor që ndihmon në pasjen e një proçesi normal spermatogjeneze

90 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: 4499247
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

90 kapsula

Suitable For

Suplement ushqimor i bazuar në kumbulla afrikane, aminoacide, vitamina dhe minerale.

Formuluar specifikisht për meshkuj.

Përmban selen, që kontribuon në proçesin normal të spermatogjenezës.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Të mbahet larg fëmijëve.

 

Rekomandohet të konsumohen 2 kapsula në ditë, para vaktit kryesor ushqimor.

Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Fructose
African Plum Extract (Pygeum africanum Hook. F.)
Maltodextrin
L-Carnitine Fumarate
L-Arginine
Microcrystalline cellulose
 Vitamin C (L-ascorbic acid)
Vitamin E (DL-alpha-tocopheryl acetate)
Zinc sulfate
Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride)
Folic Acid (Pteroylmonoglutamic Acid)
Sodium selenite
Vitamin B12 (Cyanocobalamin)
Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.