info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Catalysis Pregnotrend Capsules

Çmimi:11,500.00 L

Suplement ushqimor për femrat që po planifikojnë një shtatzëni

90 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: 4499248
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

90 kapsula

Suitable For

Suplement ushqimor që kombinon një sërë ekstraktesh bimore me PABAn, aminoacide, vitamina dhe minerale.

Formuluar veçanërisht për femrat që po planifikojnë një shtatzëni.

Zinku kontribuon në fertilitetin dhe riprodhimin normal.

Vitamina B6 ndihmon në rregullimin e aktivitetit hormonal.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Të mbahet larg fëmijëve.

Të mos përdoret gjatë shtatzënisë ose ushqyerjes me gji.

Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nëse jeni duke përdorur barna antikoagolantë.

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë, 2 herë në ditë.

Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Apricot extract (Prunus armeniaca L)
PABA (Para-aminobenzoic acid)
Soybeans (Glycine max (L.) Merr., 40% Isoflavones)
Microcrystalline cellulose
L-Cysteine
Ferrous gluconate
L-ascorbic acid
L-Carnitine fumarate
Zinc sulfate
L-Arginine
DL-Alpha-Tocopheryl Acetate
Magnesium stearate
Beta-carotene
Pyridoxine hydrochloride
Silicon dioxide
Riboflavin
Pteroylmonoglutamic acid
Sodium selenite
Colecalciferol
Cyanocobalamin
Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.