info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Catalysis Diamel Capsules

Çmimi:6,500.00 L

Suplement ushqimor për personat që vuajnë nga diabeti

90 kapsula

Stock: S’ka stok

SKU: 4499249
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

90 kapsula

Suitable For

Diamel është një suplement ushqimor i formuluar për personat që vuajnë nga diabeti tip 2.

Kombinon ekstrakte bimore me aminoacide, vitamina dhe zink, për një rezultat sa më të kënaqshëm.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietë ushqimore.

Diamel nuk zëvëndëson medikamentet që ka përshkruar mjeku juaj, por mund të jepet në kombinim me to në rastet kur mjeku juaj e gjykon të arsyeshme.

Këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement, nëse jeni duke përdorur barna antikoagolantë.

Të mbahet larg fëmijëve.

 

Rekomandohet të konsumohen 6 kapsula në ditë, gjatë konsumimit të 3 vakteve ushqimore (2 kapsula gjatë çdo vakti ushqimor).

Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Bilberry Extract (Vaccinium myrtillus L.)Alfalfa (Medicago sativa L.) extractL-Carnitine fumarateAnti-caking agent (magnesium stearate)L-ArginineTalcumL-OrnithineL-CysteineVitamin C (L-ascorbic acid)L-GlycineZinc sulfatePantothenic Acid (Calcium D-Pantothenate)Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride)Folic Acid (Pteroylmonoglutamic Acid)Vitamin B12 (Cyanocobalamin)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.