info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Canova Sensiquell Cleansing Cream

Çmimi:2,220.00 L

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë kremi, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe sensitive.
250 ml

Stock: Ka stok

SKU: CAN005
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Krem pastrues që largon papastërtitë dhe makijazhin, duke respektuar pH fiziologjik të lëkurës.
E lë lëkurën të butë, të lëmuar dhe të freskët.
Nuk shkakton tharje të lëkurës.

Rekomandohet për pastrimin e përditshëm të lëkurës delikate dhe gjithashtu të lëkurës që është intolerante ndaj sapunit.
Ideale edhe për larjen e zonës intime të të porsalindurve.

Aplikojeni në lëkurë të lagur paraprakisht, duke e masazhuar butësisht dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Shmangni kontaktin me sytë.

AQUA (WATER), PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), STEARIC ACID, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PEG-100 STEARATE, PHENOXYETHANOL, PETROLATUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM HYDROXIDE, ZEA MAYS STARCH (ZEA MAYS-CORN STARCH), PARFUM (FRAGRANCE).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.