info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Buona Difesa Sciroppo

Çmimi:1,576.00 L 1,418.40 L -10%

Shurup me propolis dhe ekinacea për një sistem imunitar të fuqishëm
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

150 ml

Suitable For

Buona Difesa është një suplement ushqimor që rrit imunitetin e fëmijëve.
Përmban:
-propolis të pastër, i pasur me galangin, i kontrolluar dhe i testuar mikrobiologjikisht. Propolisi njihet për vetitë e tij anti-infektive, imuno-stimuluese, anti-inflamatore dhe si anestetik lokal.
-Echinacea angustifoglia, e njohur për vetitë e saj imuno-stimuluese, anti-bakteriale, anti-inflamatore dhe anti-virale.
-Zink, i njohur për efektin anti-viral;
-Trëndafil të egër, i pasur me vitaminë C, me veti antioksiduese.

Kombinimi i këtyre përbërësve bën të mundur që shurupi Buona Difesa të ndihmojë pozitivisht në ”luftën” kundër sëmundjeve me origjinë bakteriale ose virale të rrugëve të sipërme respiratore.

Pa gluten.
Pa laktozë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Tunde përpara përdorimit.
Përdorni kapakun dozues që gjendet brenda në paketim.
Rekomandohet një dozim 0.5ml për kg peshë (mamksimumi 10 ml më ditë).
Këshillohet të përdoret me cikle 20 ditore, me 10 ditë pushim ndërmjet.
Mund të përdoret 2-3 herë gjatë dimrit.
Preferohet të konsumohet në mëngjes.

Propolis dried extract titrated to 12% in total polyphenols, Echinacea dried extract titrated 4% in echinacoside, Dog rose berry dried extract, wildflower honey.
Propolis dried extract titrated to 12% in total polyphenols, Echinacea dried extract titrated 4% in echinacoside, Dog rose berry dried extract, wildflower honey.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.