info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bionike So Pure Incanto Harmony Christmas box

Çmimi:5,150.00 L 4,120.00 L -20%

Set festiv për përkujdesjen e trupit me aromë vanilje dhe zambaku

Stock: Ka stok

SKU: BION274
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

,

Masa

200 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Bionike So Pure Incanto Armonia është një kuti Krishtlindjesh, ideale si dhuratë. Përmban një xhel dushi dhe një parfum, ideal për të pastruar dhe parfumuar edhe lëkurën më të ndjeshme.

-Shkumë dushi Bionike So Pure Incanto D’Armonia 200 ml

– Ujë Tualeti Bionike So Pure Enchantment Of Harmony 50 ml

Të dy produktet kënaqin shqisat dhe respektojnë lëkurën falë mungesës së alergeneve.

Përdorni xhelin e dushit për pastrim normal të lëkurës.
Spërkatni sasinë e dëshiruar të parfumit sipas nevojës.