info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Bionike Aknet Sun SPF 50+

Çmimi:1,750.00 L 1,487.50 L -15%

Mbrojtje e lartë ndaj diellit SPF 50+ për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Fluid i formuluar posaçërisht për të ofruar mbrojtje nga rrezatimi i dëmshëm diellor për lëkurën e prirur ndaj akneve.
Formuluar me teknologjinë Network Expert, e cila optimizon efektivitetin e sistemit të filtrimit UVA-UVB dhe mbron kundër radikaleve të lirë, të krijuar nga rrezet IR dhe UV.
Gjithashtu formulimi përfshin nikotinamidin, i cili ndihmon në zbutjen e efekteve të dëmshme të ekspozimit të diellit në lëkurën e prirur ndaj akneve.

Teksturë e lehtë, matifikuese.
Mbrojtje UVA-UVB-IR.
Rezistent ndaj ujit.
Testuar për të qenë jo komedogjenik.

Tundeni përpara përdorimit.
Aplikoni produktin para ekspozimit në diell dhe përsërisni aplikimin, çdo dy orë ose sa herë të jetë e nevojshme.

aqua (water), diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, ethylhexyl methoxycinnamate, silica, glycerin, butylene glycol, ethylhexyl triazone, triacontanyl PVP, dibutyl adipate, poloxamer 407, bis-ethylhexyl-oxyphenol methoxyphenyl triazine, titanium dioxide, niacinamide, tocopheryl acetate, sodium carboxymethyl beta-glucan, carnosine, caprylyl glycol, butyrospermum parkii butter (butyrospermum parkii (shea) butter), panthenol, allantoin, PEG-60 almond glycerides, nordihydroguaiaretic acid, oleanolic acid, potassium cetyl phosphate, dimethicone, sodium polyacrylate, PPG-12/SMDI copolymer, cetearyl alcohol, jojoba esters, carbomer, pentylene glycol, caprylhydroxamic acid, trisodium ethylenediamine disuccinate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.