info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Biolane Pâte à l’Eau

Çmimi:1,000.00 L 800.00 L -20%

Pastë riparuese e irritimeve të rënda dhe skuqjeve në zonën e pelenave. Me 25% oksid zinku, glicerinë dhe pantenol.
75 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Lehtëson dhe riparon në mënyrë efektive irritimet e rënda dhe skuqjen në zonën e të ndenjurave tek bebet. Pas vetëm dy ditësh përdorimi, skuqja dhe acarimi janë minimizuar, lëkura është riparuar dhe ka rifituar butësinë dhe rehatinë.

Kjo përgatitje tradicionale me bazë oksidin e zinkut (25%) krijon një barrierë të vërtetë mbrojtëse, kundër agresorëve të jashtëm, përgjegjës për irritimet.
Tekstura jo e yndyrshme, thith lagështinë e tepërt dhe izolon epidermën, nga veprimi irritues që shkakton urina dhe jashtëqitja. Kombinimi i glicerinës dhe pantenolit, me veti qetësuese dhe riparuese, ndihmon në rigjenerimin e epidermës së dobësuar.
95% përbërës me origjinë natyrale.

Përdoreni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të tharë mirë kur shfaqen skuqje dhe acarime.
Aplikojeni disa herë në ditë në shtresa të trasha mbi të gjithë sipërfaqen e të ndenjurave duke theksuar zonat e irrituara dhe të skuqura. Largohet lehtësisht me koton dhe pastrohet me ujë.

GLYCERIN, ZINC OXIDE, CALCIUM CARBONATE, AQUA, TALC, PANTHENOL, DEHYDROXANTHAN GUM, CITRIC ACID.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.