info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Biolane Gel Arnica en Unidoses

Çmimi:1,520.00 L 1,216.00 L -20%

Arnika xhel në formë monodozash praktike për t’u përdorur dhe mbajtur me vete kudo. Qetësojnë ndjesinë e dhimbjes dhe ulin enjtjen.
12x1ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

12 x 1ml

Mosha

, ,

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Biolane Arnica Gel in Single-Use Doses, e cila në përmbajtje ka 10% ekstrakt arnika të përqëndruar, të kombinuar me ekstraktin e kalendulës lehtëson shpejt ndjesinë e dhimbjes, ndihmon në uljen e zonave të enjtura dhe qetëson bebin shumë shpejt.

Format praktik, monodozë që mund të ndahet dhe mund të mbahet me vete.
Cdo dozë jep sasinë e duhur të nevojshme për aplikimin në zonën e caktuar dhe në këtë mënyrë shmang çdo shpërdorim.

Siguron një efekt të freskët, depërton menjëherë dhe nuk lë një film të yndyrshëm në lëkurë.

Aplikojeni në zonat e enjtura duke e masazhuar lehtësisht, derisa xheli të përthithet.

Për t’u patur parasysh:
-Mos e aplikoni në plagë ose membranat e mukozave.
-Mos e aplikoni në rast se keni alergji prej ndonjërit nga përbërësit.
-Shmangni kontaktin me sytë.

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, GLYCERYL CAPRYLATE, ALCOHOL, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.