info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Biolane EAU Pure H20

Çmimi:

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrë dhe trup. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: BIOL028-1
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

750 ml, 400 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Pastron në mënyrë të përfekte fytyrën, trupin dhe zonën e të ndenjurave tek bebat dhe fëmijët.
E pastër dhe me aromë delikate, epiderma e bebit mbetet e hidratuar dhe me një ndjesi rehatie. Ky locion përdoret pa shpëlarje dhe kështu shmang veprimin e tharjes pas pastrimit me ujë.

Baza e saj shumë e butë e pastrimit ruan ekuilibrin natyral të lëkurës dhe mund të përdoret në të gjitha zonat e ndjeshme të bebes, në fytyrë e trup.
Mekanizmi me pompë lehtëson përdorimin e produktit dhe gjithashtu ju lejon të mbani gjithmonë një dorë mbi fëmijën gjatë pastrimit për sigurinë e tij maksimale.

97% përbërës më origjinë natyrale.

Aplikojeni çdo ditë me anën e një disku pambuku në pjesën e fytyrës, trupit dhe zonës së të ndenjurave.
Ndryshoni pambukun në çdo aplikim.

Mund të përdoret gjithashtu si heqës i tualetit për fytyrën dhe sytë.

AQUA, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, PERFUME, SODIUM BENZOATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, CITRIC ACID.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.