info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Biolane Dermo-Pediatrics Soin Hydratant

Çmimi:1,200.00 L 960.00 L -20%

Hidratues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Rigjeneron, riparon, qetëson lëkurën e irrituar.
150 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Biolane Moisturizing Cream Dermo-paediatrics hidraton lëkurën shumë të thatë dhe atopike tek të porsalindurit dhe fëmijët e vegjël.

Një kompleks i fuqishëm dhe riparues i përbërësve aktivë: Aminoacide + minerale + provitaminë B5.
Veprim i trefishtë:
• rikthen dhe forcon filmin hidrolipidik
• rigjeneron, riparon dhe qetëson lëkurën e irrituar
• rrit hidratimin në lëkurat e ndjeshme dhe të thata.

-Formulë hipoalergjike, me aromë të këndshme, e lehtë për t’u aplikuar.
-Pa parabene, pa alkool, pa sapun, pa fragrancë

Aplikojeni një ose dy herë në ditë, në lëkurë të pastër dhe të tharë plotësisht, në fytyrë dhe trup, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonave të thata.

Glycerin, Panthenol, Tocopherol, Lecithin, Glycine soja (soybean) sterols, DI-PPG-3 Myristyl ether adipate, Paraffinum liquidum, Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, Magnesium aspartate, Sarcosine, Potassium aspartate, Sodium cocoyl amino acids.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.