info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Biolane Crème Nourrissante et Hydratante

Çmimi:1,080.00 L 864.00 L -20%

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme me bazë gjalpin shea dhe glicerinën. Për fytyrën dhe trupin e bebeve dhe fëmijëve.
100 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Formulim që hidraton në thellësi zonat e thata dhe të ndjeshme të fytyrës dhe trupit.
Rezultati: e ushqyer dhe e zbutur, epiderma e bebit rifiton butësinë, fleksibilitetin dhe rehatinë.

Formula e tij ushqyese mbron lëkurën e bebit nga agresorët e jashtëm.
Pasuruar me gjalpin shea, aminoacide, minerale dhe provitaminën B5, ndihmon në minimizimin e irritimeve dhe nxit rigjenerimin e lëkurës.

Teksturë e lehtë kremoze, me aromë delikate, e cila përhapet shumë lehtë dhe përthithet menjëherë nga lëkura.
98% përbërës me origjinë natyrale.

Aplikojeni 1-2 herë në ditë në zonat e pastruara dhe te thara paraprakisht të lëkurës dhe trupit, duke përforcuar aplikimin në zonat e thata.

AQUA (WATER), GLYCERIN, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCOGLYCERIDES, COCO-CAPRYLATE, CETEARYL OLIVATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SORBITAN OLIVATE, CETEARYL ALCOHOL, CETYLATEL ALCOHOL, CETYLATE, CAPRYLATE / PARKII – 30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, P-ANISIC ACID, PROPANEDIOL, SODIUM GLUCONATE, SODIUM HYDROXIDE, BENZOIC ACID, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.