info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Biolane Base Lavante Douceur

Çmimi:

Krem larës delikat për pastrimin e skalpit dhe trupit tek të porsalindurit. Me esktrakte të vajit të arrës së kokosit.

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: BIOL005-1
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

750 ml, 200 ml

Mosha

Skin Type

Suitable For

Specific For

,

Krem larës delikat, ideal për pastrimin e trupit dhe skalpit tek të porsalindurit.

Formula e tij e pasuruar me një agjent me prejardhje nga vaji i arrës së kokosit dhe të lulediellit, rikthen filmin hidrolipidik të lëkurës dhe pastron butësisht, duke kompesuar efektet tharëse pas banjës.

-Teksturë unike kremoze, shumë e butë për bebin.
-Nuk shkakton irritim tek sytë.
-Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
-pH fiziologjik.
-Pa ftalate, pa fenoksietanol, pa parabene.

Aplikoni një sasi të vogël nga kremi larës në skalp të lagur dhe në të gjithë trupin.
Shpëlajeni dhe ujë të bollshëm dhe thajeni butësisht.

AQUA, SODIUM COCOAMPHOACETATE, PEG-40 GLYCERYL COCOATE, GLYCOL DISTEARATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM COCETH SULFATE, COCO-LUCBERYL COCOATE, GLYCERYL COCOATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM COCETH SULFATE, COCO-LUCORTICO SULFATE, COCO-LUCBYCODITO BENZOIDO, PARC-LUCODICO-GLUCODIUM, PARC-LUCODICO-SULFATE, COCO-LUCTICO-GLUCODIUM OLETICOLERY , COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, CITRIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.