info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bioderma Sensibio Tonique Lotion Apaisante Hydratante

Çmimi:910.00 L1,664.00 L

Tonik me veprim hidratues dhe qetësues, specifik për lëkurë të ndjeshme

  • 250ml
  • 100ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

250ml, 100ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Sensibio Tonique përmban një përbërës aktiv që minimizon ndjesinë e skuqjes dhe diskomfortin e mundshëm.

Formuluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme, duke mundësuar qetësim të menjëhershëm dhe tolerancë optimale.
Allantoina ndihmon në qetësimin e epidermës.
Kombinimi i xylitol dhe glicerinës rrit ndjeshëm fuqinë hidratuese.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht

Jo-komedogjenik
Teksturë e lehtë
Pa shpëlarje

Aplikoni disa pika nga produkti në duar ose në një disketë pambuku dhe përhapeni në fytyrë duke e masazhuar lehtësisht.

AQUA/WATER/EAU
GLYCERIN
XYLITOL
POLYSORBATE 20
MANNITOL
RHAMNOSE
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES
CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT
PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL
ALLANTOIN
PROPYLENE GLYCOL
DISODIUM EDTA
CETRIMONIUM BROMIDE
SODIUM HYDROXIDE
CITRIC ACID.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.