info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bioderma Hydrabio Serum Concentre Hydratant

Çmimi:3,950.00 L 2,567.50 L -35%

Përkujdesje hidratuese intensive për lëkurë të dehidratuar
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

40ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Hydrabio Serum trajton, hidraton dhe zbut lëkurën, në një hap të vetëm.

Teksturë xheli shumë e freskët dhe transparente, ideale për lëkurat e dehidratuara dhe të ndjeshme.
Përbërësi aktiv AQUAGENIUM™, frymëzuar nga struktura e epidermës, riaktivizon procesin e hidratimit natyral të lëkurës, duke nxitur futjen e ujit në qeliza.
Tre përbërësit aktiv hidratues: acidi hialuronik, xylitoli dhe glicerina rivendosin dhe ruajnë hidratimin e duhur brendaqelizor.

Tolerancë shumë e mirë.
Jo komedogjenike.
Efekt rifreskues.
Bazë shumë e mirë make up-i.

Aplikojeni 1 ose 2 herë në ditë në lëkurë të thatë të pastruar dhe të tharë mirë. Masazhojeni deri në përthithje të plotë. E përshtatshme si bazë make-upi.

AQUA/WATER/EAU
GLYCERIN
XYLITOL
SODIUM POLYACRYLATE
DIMETHICONE
CYCLOPENTASILOXANE
TRIDECETH-6
DISODIUM EDTA
NIACINAMIDE
PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES
MANNITOL
SODIUM HYALURONATE
HEXYLDECANOL
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
RHAMNOSE
LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT
PYRUS MALUS (APPLE) SEED EXTRACT
BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS
TOCOPHEROL
CHLORPHENESIN
PHENOXYETHANOL
FRAGRANCE (PARFUM)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.