info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bioderma Hydrabio H20 Eau Micellaire Demaquillante Hydratante

Çmimi:975.00 L2,125.50 L

Ujë mishelar pastrues. I formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme dhe të thatë

  • 250ml
  • 500 ml
  • 100ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

250ml, 500 ml, 100ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Pastron butësisht dhe heq make up-in nga fytyra dhe sytë, ndërkohë që hidraton lëkurën.

Acidet yndyrore të esterifikuara në përbërje të micelave, janë të ngjashme me membranën fosfolipidike të qelizave të lëkurës dhe ndihmojnë në rindërtimin natyral të shtresës hidrolipidike.
Garanton rehati dhe tolerancë të lartë.
Patenta ekskluzive biologjike AQUAGENIUM™ nxit lëkurën lëkurën për të aktivizuar vetitë natyrale hidratuese, duke nxitur prodhimin e akuaporinave, kanalet e ujit në lëkurë, që mbajnë ujin e nevojshëm për një lëkurë të balancuar.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Aplikojeni në fytyrë dhe sy me ndihmën e një diskete pambuku.
Pa shpëlarje.

AQUA/WATER/EAU
GLYCERIN
PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES
DISODIUM EDTA
MANNITOL
XYLITOL
CETRIMONIUM BROMIDE
RHAMNOSE
NIACINAMIDE
HEXYLDECANOL
SODIUM HYDROXIDE
PYRUS MALUS (APPLE) SEED EXTRACT
BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS
TOCOPHEROL
FRAGRANCE (PARFUM)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.