info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bioderma Atoderm Mains and Ongles Ultra-Reparateur

Çmimi:1,500.00 L 975.00 L -35%

Përkujdesje trajtuese dhe hidratuese për duart dhe thonjtë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50ml

Mosha

Skin Type

,

Suitable For

,

Specific For

,

Krem ushqyes për duart, përthithet menjëherë, i lë duart të buta dhe të hidratuara.

Rigjeneron lëkurën e dëmtuar dhe të irrituar të duarve. Forcon shtresën hidrolipidike dhe rivendos funksionin normal të barrierës mbrojtëse.
Forcon thonjtë.

I përshtatshëm për lëkurët të ndjeshme. Pa aromë. Nuk lë ndjesi ngjitëse.

Aplikojeni çdo ditë, sa herë është e nevojshme, duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

AQUA/WATER/EAU
GLYCERIN
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE
ISONONYL ISONONANOATE
BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT
PALMITIC ACID
STEARIC ACID
SORBITAN STEARATE
AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER
PENTYLENE GLYCOL
1,2-HEXANEDIOL
CAPRYLYL GLYCOL
DISODIUM EDTA
MANNITOL
XYLITOL
RHAMNOSE
SODIUM HYDROXIDE
NIACINAMIDE
POLYQUATERNIUM-51
FRAGRANCE (PARFUM)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.