info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bioderma Atoderm Crème de Douche Ultra-Nourrissant

Çmimi:3,967.00 L 2,578.55 L -35%

Krem larës delikat për lëkurë të thatë me tendencë atopike
500ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

500ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

,

Pastrues i përditshëm, shumë ushqyes. I përshtatshëm per bebe, fëmijë dhe të rritur.

Përmban kompleksin SKIN PROTECT™, me dy efekte biologjike shumë të rëndësishme:
– rrit nivelin e hidratimit të lëkurës, falë stimulimit të prodhimit të acidit hialuronik;
– mbron në mënyrë afatgjatë lëkurën, falë veprimit të tij rilipidizues.
Patenta DAF™ rrit tolerancën e lëkurës.

Konsistencë xhelatinoze dhe aromë e lehtë.
Tolerancë e lartë në lëkurë dhe sy.

Aplikojeni në lëkurë të lagur, shpëlajeni mirë dhe thajeni me kujdes. Më pas, hidratoni duke përdorur një produkt nga linja Atoderm. Për fytyrë dhe trup.

AQUA/WATER/EAU
MAGNESIUM LAURETH SULFATE
METHYLPROPANEDIOL
SODIUM LAUROYL SARCOSINATE
SODIUM COCOAMPHOACETATE
GLYCERIN
PROPANEDIOL
COCO-GLUCOSIDE
GLYCERYL OLEATE
PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE
STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER
ZINC GLUCONATE
CITRIC ACID
DISODIUM EDTA
BENZOIC ACID
XYLITOL
MANNITOL
LAURETH-2
RHAMNOSE
XYLITYLGLUCOSIDE
ANHYDROXYLITOL
NIACINAMIDE
GLUCOSE
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES
TOCOPHEROL
HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE
LECITHIN
ASCORBYL PALMITATE
FRAGRANCE (PARFUM).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.