info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Bio Balance Super Serum Collagen-Vitamin C

Çmimi:2,080.00 L

Serum me kolagjen dhe vitaminë C, i cili rrit elasticitetin e lëkurës.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB009

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serum me 4.5% kolagjen dhe 0.5% vitaminë C.

Rrit elasticitetin e lëkurës, duke e lënë atë më të butë, më të lëmuar dhe plot shkëlqim.
Forma më aktive e vitaminës C, depërton në shtresat e lëkurës, duke ndihmuar në minimizimin dhe parandalimin e njollave të errëta, vijave të holla dhe rrudhave.

– Rrit prodhimin e kolagjenit me 69,4%.
– Rrit prodhimin e acidit hialuronik me 182.7%.
– Hidraton thellësisht lëkurën.
– Minimizon pamjen e vijave të holla dhe të rrudhave.
– I përshtatshëm për çdo lëkurë.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parfum.
Pa konservantë.
Pa alkool.
Pa vaj.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Lëreni të përthithet plotësisht dhe më pas aplikoni kremin e diellit/hidratuesin.