info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Bio Balance Hello Clean Deep Hydrating Cleansing Balm

Çmimi:2,210.00 L

Balsam pastrues për fytyrën me veti hidratuese dhe anti-rrudhë.
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB016

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Balsam pastrues për fytyrën me acid hialuronik.

Hello Clean është një pastrues i butë që transformon balsamin në një vaj të mëndafshtë kur aplikohet në lëkurë.
Heq grimin e fytyrës dhe syve, kremin e diellit dhe të gjitha papastërtitë e lëkurës, në një hap të vetëm.
Teknologjia Hello Clean pastron thellësisht lëkurën, pa shkaktuar tharje të saj.
Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën dhe ka veti anti-rrudhë.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parfum.
Pa sulfate.
Pa gnjyrues.
Pa vajra mineral.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorni spatulën e përfshirë në paketim për të aplikuar balsamin.
Masazhoni butësisht me lëvizje rrethore mbi lëkurë të thatë duke përdorur majat e gishtave për të aplikuar të balsamin.
Shtoni ujë dhe masazhoni përsëri.
Shpëlani fytyrën me ujë të vakët.