info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Bio Balance Eyelash Growth Serum

Çmimi:2,210.00 L

Serum i cili forcon dhe ndihmon në zgjatjen e qerpikëve.
6 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB014

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

6 ml

Specific For

Suitable For

Serum për zgjatjen e qerpikëve.

Forcon qerpikët, i ndihmon të zgjaten dhe të jenë më të plotë.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Hiqni grimin.
Aplikoni nje vijë të hollë direkt në qerpikët tuaj dhe/ose në vetulla 1-2 herë në ditë.
Për rezultate më të mira aplikojeni çdo ditë për 1 muaj.